CategoriesКорисна інформація Когтеточки

Як вибрати кігтеточку для кота правильно?

Как купить когтеточку
Коли ж господарі нарешті дізнаються, як вибрати потрібну для мене кігтеточку?

– Що таке кішка?

-Це — котик!

Котик — одна з найпопулярніших у світі тварин-компаньйонів. Прямими конкурентами котиків за популярністю є песики. Щоправда, несподівано?

Не варто забувати про те, що домашня кішка – це лютий хижак, незважаючи на всю милоту і пухнастість звірка. Потужні та гострі пазурі головний інструмент для полювання, який використовує тварина. Само собою, що для вдалого полювання інвентар потрібно завжди тримати в ідеальному стані. Для цього кішки періодично точать пазурі. Вчені стверджують, що під час того, як кіт точить пазурі, відбувається видалення мертвих або зношених нігтьових пластин. Це дає можливість для зростання нових і міцних пластин натомість старим. При цьому в процесі точення кігтів кішка не лише доглядає свої кігтики, але й розтягує м’язи, що теж позитивно позначається як на фізичному, так і психічному здоров’ї кішки. Звідси випливає, що позбавляти кішки задоволення точити кігтики не найкраща ідея і тварина за першої вдалої можливості вам натякне про це. Залежно від характеру окремої особини — можливо не м’яким чином. У цій ситуації на допомогу любителям кішок приходять кігтеточки-лежанки.

 

Як правильно вибрати кігтеточку, яка підійде моєму котику?

Найперше на що варто звернути увагу – розміри яких може досягти тварина. Якщо ви початківець “кошатник”, наприклад, принесли перше у своєму житті кошеня в будинок, то настійно рекомендуємо ознайомитися з описом породи свого вихованця, наприклад у Вікіпедії.

В ідеалі кішка має без проблем лягти на лежанці. Для здоров’яків як Мейн Кун підійдуть кігтеточки класу Premium з підвищеним запасом міцності та значними розмірами. На такій кігтеточці солідних розмірів котик зможе з комфортом насолоджуватися сонячними ваннами. Для невеликих і граціозних кішок, скажімо британських, ідеальним буде кігтіточка типу Classic, яка без проблем впишеться в будь-який інтер’єр і стане улюбленою забавою домашнього хижака.

Визначившись із розмірами, варто поспостерігати трохи за своїм вихованцем, щоб визначити темперамент тварини. Природно, першим дзвіночком про темперамент незнайомої кішки може стати реакція на спроби виміряти її розміри.

 


Увага! Котик може не здогадуватися про ваші добрі наміри купити кігтеточку-лежанку Cat Joy і відреагувати на лінійку, рулетку інший інвентар найнесподіванішим і, можливо, травмонебезпечним чином.

Якщо котик грайливий і цікавий, варто звернути увагу на кігтеточки-будиночки, наприклад моделі “Бохо” або“Баухауз”. На таких кігтеточках вихованець зможе не тільки привести кігті в порядок, але задовольнити свій ігровий азарт.

Спокійнішим і важливішим котам підійдуть моделі класичного формфактора, такі як “Фьюжн” або “Хай-тек”.

В окрему категорію варто винести котиків-дослідників, характерною рисою яких є несамовите бажання залізти на найвище дерево або забитися в будь-яку щілину, куди пролізе голова. Спеціально для таких ‘екстремалів’ було розроблено модель ‘Ампір’, але і ‘Гранж’ теж ідеально підійде.

Якщо раптом вашому котику цього здасться мало — завжди можна скомбінувати кілька кігтеточок в один комплект. “Баухауз” та “Хай-тек”. Такий варіант також підійде тим, у кого вдома мешкає двоє або більше котів.

У будь-якому випадку вирішивши купити кігтеточку в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте товар вищої якості з екологічно чистої сировини, за що котик буде вам безмежно вдячний.