Доставка та оплата

Прийом замовлень здійснюється з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 18:00.

Відправка замовлень з понеділка по п’ятницю, залишених до 15:00 здійснюється день у день.

У суботу прийом замовлень здійснюється з 10:00 до 13:00, відправка замовлень залишених з 10:00 до 12:00 здійснюється день у день.

Замовлення, залишені у неділю, обробляються з понеділка.

Обробка замовлень, прийнятих у будні після 18:00, здійснюється наступного дня.

Наявність товару уточнюється безпосередньо менеджером. При статусі замовлення “У процесі підготовки” товар може перебувати на складах виробника, та його доставка покупцю потребує певного часу. У разі виникнення такої ситуації менеджер інтернет-зоомагазину при оформленні замовлення повідомляє покупця про орієнтовні терміни доставки замовлення, що включає такі товари.

nova poshta1

«Нова пошта» на відділення по Україні

Самовивіз з «Нова пошта»

Понад 90% замовлень ми відправляємо безпосередньо в день оформлення. Ви завжди можете перевірити якість і відповідність товару перед оплатою. Зверніть увагу! Комісію за післяплату (20 грн + 2% від суми замовлення) оплачує покупець! Якщо замовлення по передоплаті (сума доставки буде менше, не включатиме оплату за повернення грошей). Уточнити, де зараз знаходиться відправка, можна на сайті сервісу Нова Пошта.

Способи оплати: передоплата на карту, онлайн-оплата на сайті, післяплата. Вартість доставки оплачується відповідно до тарифів “Нова Пошта”.

Ви можете замовити доставку у відділення, поштомат (посилка довжиною до 60) см або кур’єром служби Нова Пошта за точною адресою.

Термін доставки по Україні, залежно від віддаленості населеного пункту, зазвичай, становить 1-2 дні з моменту відправки.

506px Ukrposhta ua

«УкрПошта» на відділення по Україні

Самовивіз з «УКРПОШТА»

Понад 90% замовлень ми відправляємо безпосередньо в день оформлення! Ви завжди можете перевірити якість і відповідність товару перед оплатою. Зверніть увагу! Комісію за післяплату (1% від суми замовлення) оплачує покупець! Якщо замовлення по передоплаті (сума доставки буде менше, не включатиме оплату за повернення грошей). Уточнити, де зараз знаходиться відправка, можна на сайті сервісу УкрПошта.

Способи оплати: передоплата на карту, онлайн-оплата на сайті, післяплата. Вартість доставки оплачується відповідно до тарифів “УкрПошта”.

samovyviz

Самовивіз зі складу магазину — безкоштовно.

Більшість асортименту, представленого на сайті, знаходиться на складі. Проте, оформити резерв на ваш товар вкрай рекомендується.

Забрати замовлення самовивозом можна лише за попередньою домовленістю з нашого складу!

Способи оплати: передоплата на карту, онлайн-оплата на сайті, готівкою при отриманні замовлення.

Обмін та повернення

Обмін та повернення можливе протягом 14 днів з дня покупки, якщо упаковка товару не розкрита та не пошкоджена

Акваріуми, тераріумні комплекти, предмети догляду та ветеринарні препарати поверненню не підлягають.

Увага!

Зовнішній вигляд упаковки, характеристики, комплектація товару можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Комплектність та специфікація наводиться відповідно до опису виробника, паспорта виробу, або товару, що знаходиться на складі. Виробник може вносити зміни до свого товару без попереджувального повідомлення продавця. Переконливе прохання при покупці погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики та комплектацію товару.