Повернення та Обмін

Друзі! Повернення або обмін товарів для домашніх тварин належної якості не регламентується окремо Законом України “Про захист прав споживача”

Повернення товару

До зоотоварів застосовні ті ж правила, які поширюються на відповідні групи товарів, призначені для людського використання.

Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів після доставки Вашого замовлення.

Якщо тварині був придбаний якийсь товар, який не підійшов йому за розміром, фасоном, забарвленням або характеристикам, Ви маєте право звернутися в інтернет-магазин catjoy.com.ua протягом 14 (чотирнадцяти) днів, починаючи з наступного дня після доставки  замовлення і вимагати на законних правах обміну товару або повернення витраченої суми, якщо немає аналогічного відповідного товару і немає інших альтернатив для обміну.

Вимоги до товару що підлягає поверненню/ обміну:

 • товарний вигляд і упаковка продукту не були пошкоджені, всі бірки і ярлики на місці;
 • товар не був у вживанні: відсутні сліди використання, подряпини, відколи, потертості й т. д .;

замовлений Вами товар підлягає поверненню та обміну;

товар складений в упаковку таким же чином, як і при отриманні;

Які товари ви не зможете повернути чи обміняти?

 1. Якщо виріб має виражені механічні або інші пошкодження — отримані в результаті будь-яких дій покупця, або сторонніх осіб;
 2. Пошкоджено внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових чинників та інших ситуацій, що не залежать від продавця;
 3. Якщо використовувалися нештатні режими або параметри експлуатації виробу;
 4. Виріб зазнав ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника;

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 року про реалізацію окремих положень закону України “Про захист прав споживачів” не підлягають поверненню:

 • продовольчі товари (всі товари, які може застосувати в їжу людина або тварина);
 • товари медичного призначення: лікарські препарати, прилади для лікування тварин, медичний одяг, попони, бандажі й тп.;
 • предмети гігієни;
 • м’які або надувні іграшки;
 • рушники, покривала, лежаки, будиночки;
 • парфюмерно-косметичні й товари в аерозольній упаковці;
 • товари для цуценят і кошенят (пелюшки, соски, пляшечки для годування, поїльники й т. п.);
 • зубні щітки, гребінці, інструменти для грумінгу;
 • панчішно-шкарпеткові вироби.

Продукти харчування не можуть бути повернуті або обмінені на інший продукт, якщо вони просто Вас не влаштували як покупця, або Ви передумали брати саме цей продукт після зробленої покупки. Повернути ці товари можна тільки через виявлення браку, вичерпаний термін придатності або невідповідності замовленню.

Зверніть увагу: зробити повернення коштів чи обмін товару ми зможемо протягом 1-2 робочих днів із моменту отримання товару до нас складу для оцінки його товарного виду. Зверніть увагу, що усі посилки, що надсилаються транспортними компаніями застраховані. При отриманні посилки необхідно перевірити цілісність упаковки та відсутність механічних пошкоджень. Кожне звернення щодо обміну чи повернення розглядається індивідуально.

 Повернення Товару належної якості за адресою Продавця здійснюється коштом Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується.

Ми не приймаємо повернень, відправлених післяплатою!
Доставка оплачується покупцем, у разі повернення або обміну товару. Повернення коштів відбувається протягом 1-3 робочих днів після отримання товару, що повертається.

Маєте додаткові запитання? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом Контакти.