loader image

Cat Joy Магазин товарів для домашніх тварин | зоомагазин у Києві

Дзвінки приймаємо:
Пн-Пт:  10:00 -18:00
Сб.:  10:00 – 13:00
Нд.: вихідний

САМОВИВІЗ лише за попередньою домовленістю. 

KOTOBANDA

Відображаються усі з 2 результатів

Українські корми для котів

Українські корми для кішок KOTOBANDA виготовлені українською компанією ТОВ 'ІНТЕРПЕТФУД' на замовлення ФОП Тарутін В.О. під брендом 'Зообанда':

На зареєстрованих потужностях, що відповідають вимогам законодавства про корми для домашніх тварин та на які отримано експлуатаційний дозвіл відповідно до вимог.
Відповідно до ТУ.
При використанні кормових добавок, зареєстрованих в Україні.

Бренд пропонує лінійки кормів: для кішок KOTOBANDA та для собак DOGSTER

Як пояснив співзасновник бренду: “Ми принципово не використовуємо штучні консерванти, щоб улюбленці наших клієнтів жили комфортно та довго. А тепер подивіться на великі світові бренди – їх корми мають термін придатності в середньому – 12-18 місяців. Від кількох неділь до кількох місяців корм великих корпорацій може подорожувати світом, доки потрапить на склад дистриб'ютора, а потім він потрапить на склад інтернет-магазину або полиця зоомагазину і може пролежати там ще багато часу.”

Українські корми для кішок KOTOBANDA: особливості фасування

Пропонується фасування українського корму для кішок KOTOBANDA по 1 кг:
Так їжа не вивітрюється і завжди буде свіжою та максимально збереже всі поживні речовини.
Це зручно. Не має потреби брати великий мішок та насипати корм у миску. Також таке фасування зручно брати із собою в дорогу – не треба пересипати кудись або брати початий мішок.

Чому так не роблять світові бренди? Тому що вони думають про себе, а Зообанда про комфорт клієнтів. Корпораціям зручно фасувати великими порціями, які спростять логістику. А для команди Зообанди головне, щоб було зручно для клієнтів!