loader image

Cat Joy Магазин товарів для домашніх тварин | зоомагазин у Києві

Дзвінки приймаємо:
Пн-Пт:  10:00 -18:00
Сб.:  10:00 – 13:00
Вс.: вихідний

САМОВИВІЗ лише за попередньою домовленістю. 

Корм

Корм для котів
Кожен котик індивідуальний, тому корм для нього підбирається з урахуванням особливостей породи, а також вподобань домашнього вихованця. Універсальної котячої їжі, на жаль, не існує. Але у нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір такої продукції.

Корм для котів поділяється на категорії:
1. Сухий.
2. Вологий.
3. Сирий натуральний.
4. Лікувальний (для домашніх улюбленців з особливостями здоров'я).
5. Ласощі.
Що ж буде найкраще саме для вашого улюбленця?
Обираючи корм для кота слід враховувати цілу низку моментів. Насамперед – це вік. Кошенятам не можна давати їжу для дорослих особин. По-друге, це вага. Якщо є її надлишок, варто віддати перевагу менш калорійним раціонам, при нестачі – навпаки, корми з максимальною калорійністю.

Якщо використовується сухий корм для котів, їх слід чергувати з консервами, а також не забувати про пиття, оскільки такий раціон містить мінімум вологи. При чергуванні слід врахувати, що продукція має бути одного виробника. Змішувати раціони різних марок ветеринари не рекомендують.

Оптимальним варіантом є вологий корм для котів. Він містить необхідну кількість калорій, вітаміни та мікроелементи й достатню кількість вологи. Такі раціони ідеальні для ослаблених або хворих тварин, тому що легко засвоюються.

Наш інтернет-магазин пропонує продукцію відомих виробників, яку навіть не потрібно рекламувати. Вона максимально корисна і поживна, дозволяє тварині підтримувати відмінну форму і завжди бути життєрадісною.
Є різні варіанти фасування, завжди можна обрати найзручніший у кожному конкретному випадку.

Замовити сухий корм для кота та консерви можна в режимі онлайн на нашому сайті. Достатньо вибрати потрібні позиції, додати їх у кошик покупця та оформити заявку. Є можливість консультації зі спеціалістом. Він допоможе підібрати правильний варіант і докладно розповість про продукцію.