loader image

Cat Joy Магазин товарів для домашніх тварин | зоомагазин у Києві

Дзвінки приймаємо:
Пн-Пт:  10:00 -18:00
Сб.:  10:00 – 13:00
Вс.: вихідний

САМОВИВІЗ лише за попередньою домовленістю. 

Компанія «Cat Joy» розпочала свою роботу у 2015 році. За цей час ми розробили безліч нових проектів із турботою про братів наших менших. У нас можна придбати кігтеточки різної форми і конструкції, від стандартних варіантів, що займають мінімум місця, до моделей, що поєднують ігрову зону, лежанку або затишний будиночок.

Пропонуємо до вашої уваги лише екологічно безпечну продукцію, зручну та привабливу для котиків. Вироби виготовляються із щільного багатошарового гофрокартону. Кігтеточки мають невелику вагу, їх зможе переставити навіть дитина, комфортні для кігтів тварин, чудово зберігають тепло і тому є зручним місцем для відпочинку або гри.

Переваги продукції:

Ми спеціалізуємося на проєктуванні та виробництві екологічно чистих та комфортних аксесуарів для домашніх улюбленців. Під час виготовлення виробів не використовуються компоненти, які можуть викликати алергічну реакцію або негативно вплинути на організм людини чи домашнього улюбленця.

 

Гофрокартон є найзручнішим матеріалом для виробництва кігтеточок. Він не вбирає запахи і є замінником м'яких порід дерева, які приваблюють вихованців своєю структурою та не ушкоджують їх кігті. Забезпечує безпечне використання виробу з необхідним ефектом. 

Понад 90% продукції
нашого інтернет-магазину виготовляється вручну.