loader image

Cat Joy Магазин товарів для домашніх тварин | зоомагазин у Києві

Дзвінки приймаємо:
Пн-Пт:  10:00 -18:00
Сб.:  10:00 – 13:00
Вс.: вихідний

САМОВИВІЗ лише за попередньою домовленістю. 

А як щодо тигра вдома? Порода котів тойгер

Порода котів Тойгер

Порода тойгер з'явилася в Америці у вісімдесятих роках минулого століття. Оригінальне смугасте забарвлення – chto-za-poroda-koshek-tojgerнаслідок схрещування бенгальських кішок та домашніх з незвичайним мармуровим забарвленням.


Назва toyger утворилася з двох слів англійською мовою «іграшка» – toy та «тигр» – tiger. Світ побачив тойгерів завдяки роботі Джуді Сагден, мати якої – відома фелінолог Джин Мілл – вивела бенгальську кішку.
Поліпшуючи забарвлення мармурових бенгальських кішок, Джуді помітила плями, що нагадують стрілки, на скронях однієї з вихованок. Пошук нареченого для неї продовжувався довго. Прекрасною кандидатурою став бродячий кіт із Кашміру. Він вирізнявся незвичайними смужками на вухах. Особливості, на які не всі звернули б увагу, створили кругове смугасте забарвлення, як у таббі. У свійських кішок він не зустрічається.

Характер

Вдача у тойгерів дружня і лагідна, енергійність і любов до забав не вщухає навіть до старості. Від звичайних кішок їх відрізняє лише унікальне забарвлення. Через нього та рідкості породи ціна вихованця середньому не нижче 1800 доларів. 🙀

А які породи котиків вам подобаються?

Поширити у: